Kontakt:  Iva Matyášová - poradkyně a lektorka Feng Shui
Tel.: +420 605 861 136
iva@fengshuiplus.cz       

 

!POZOR ZMĚNA!

 VÁŽENÍ KLIENTI, WEBOVÉ STRÁNKY V ČESKÉ VERZI FENGSHUIPLUS RUŠÍME. AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE NA NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH:

www.kralovskefengshui.cz

 

Můžete nám napsat ihned pomocí webového formuláře zde
IČ:49945912

Ráda bych Vás uvedla do světa Feng Shui a stala se průvodkyní zkvalitněním Vašeho života. Díky tomuto postupu, jemuž se věnuji řadu let, jsem dospěla k vlastní harmonii, spokojenosti, naplnění a šťastnému bytí. Takovýto předpoklad dřímá ovšem v každém z nás a své poslání spatřuji právě v nalezení čistoty a světla všech, kteří jsou tomu přístupni.

Metoda představuje jedinečnou cestu, jak být obohacen skrze sebe sama a na onu cestu přivádím klienty prostřednictvím přednášek a také Akademie Feng Shui, kde se zaměřuji nejen na práci s prostorem, ale i na myšlení a duchovní a tělesný rozvoj člověka. V tomto směru provádím komplexní diagnostiku obytných prostor, jež ovlivňují naše zdraví, vztahy, hojnost, studium i práci, a to při stavbě, rekonstrukci, koupi a výměně nemovitostí. Pomáhám lidem řešit těžké životní situace a firmám najít klíč k úspěchu. Své poradenství nabízím v celé ČR i v zahraničí. Podělím se s Vámi o své teoretické znalosti i praktické zkušenosti a společně najdeme ideální řešení pro Váš soukromý i profesní život, mezilidské vztahy i kariéru. Mezi mými klienty jsou - dnes již - šťastní rodiče, veselé děti, zdraví a krásní jedinci jiskřící radostí ze života, či úspěšní podnikatelé.

Disponuji certifikáty ze seminářů Školy tvaru a kompasu, Školy Ba-Gua a pěti prvků, intuitivního Feng Shui a energie čchi. Absolvovala jsem i Školu celostní architektury se zaměřením na využití geomantie, vlivů zemských a kosmických sil na dlouhodobý pobyt člověka, posvátné geometrie a vnímavosti k životnímu prostředí, které si neustále obohacuji praxí a samostudiem. Jsem zasvěcena do III stupňů REIKY a na základě vlastní intuice a vzdělání u Arbolity Pashak z Mexika se věnuji šamanské cestě moudrosti, léčení člověka, obytného prostoru a planety. 

Jsem absolventkou trenérské školy jógy Č.A.J., z.s., která spolupracuje s Univerzitou Karlovou - Fakultou tělesné výchovy a sportu a s Filosofickou fakultou v Praze. Jedná se o tradiční jógu směřující k sebepoznání a osobnímu růstu.

Díky postupu na své cestě poznání navštěvuji terapeutickou Univerzitu Oneness Awakening a od března 2017 předávám Deekshu - Požehnání milosti, které probouzí vnitřní sílu, uzdravuje na úrovni fyzické, psychické a duchovní.

Dále jsem autorkou knížky pro děti, která nese název " LESNÍ PŘÍBĚHY S VÍLOU LILOU". Vedle úcty k  fauně  a floře knížka vypovídá o vzájemné pomoci a péči, což je dnes nezbytné. Příběhy jsou poučné, uvolněné, mají vývoj a přitom u dětí vyvolávají fantazii, tedy vnitřní pokrok a podnítí zamyšlení. Inspiruje  mne příroda a vnitřní vedení. 

 

Získaná osvědčení a certifikace

Osvědčení o absolvování kurzu Feng  Shui
1. stupeň - 2. stupeň - 3. stupeň
 

Osvědčení o absolvování kurzu a zasvěcení do REIKY 

 

Osvědčení o absolvování kurzu jógy

 

Osvědčení o iniciaci meditátorky ZLATÉHO ORBU

 

NA KAŽDOU AKCI Z MÉHO PROGRAMU, ČI OSOBNÍ KONZULTACI JE MOŽNÉ ZAKOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ.

 

Těším se na Vás a přeji plně prožité a požehnané dny.

Dárek zdarma

Chcete vědět více o základních principech Feng Shui ve všech oblastech svého života? Můj ebook plný informací a rad Vám zašlu zdarma na Váš email.

email
PŘIDEJTE SE K NÁM


ROZHOVOR - Zlatý věk


ROZHOVOR - Cesta k harmonii