VÁŽENÍ KLIENTI, WEBOVÉ STRÁNKY FENGSHUIPLUS  V ČESKÉ VERZI KONČÍ. AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE NA NAŠICH NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH: 

www.kralovskefengshui.cz

 

Články o Feng Shui

 „Moudrost, která je v každém z nás je nekonečná.

Hledejte ji a najdete!″

Modlitba Matky Terezy

Lidé jsou často nerozumní, nelogičtí, sebestřední, i tak jim pomáhej.

Když jsi vlídný, obviní Tě třeba ze sobeckých nízkých pohnutek, i tak buď vlídný.

Když máš úspěch, získáš pár falešných přátel a pár skutečných nepřátel, i tak jdi úspěšně dál.

Když jsi nezáludný a čestný, třeba Tě podvedou, i tak buď nezáludný a čestný.

Roky něco buduješ a někdo Ti to třeba přes noc zničí, i tak buduj.

Když najdeš klid a štěstí, budou třeba žárlit, i tak buď šťastný.

Dobro, co dnes činíš, zítra třeba zapomenou, i tak čiň dobro.

Dávej světu to nejlepší co máš a třeba bude mít stále málo.
I tak dávej světu to nejlepší, co máš.

 

Víš, v konečném důsledku je to mezi Tebou a Bohem, nikdy to nebylo mezi Tebou a nimi.

 


 

Feng Shui a harmonické vztahy

Tím,  jak  se  mění  naše  mysl,  mění  se  i  náš  přístup  k  okolnímu  světu  a  vzrůstá schopnost pochopit vše, co se děje v nás i kolem nás. Tato pozitivní proměna je  prospěšná  ve  všech  životních  oblasech a obzvlášť ve vztazích. Ne pro každého člověka je však přeměna vlastních postojů  jednoduchá.  Tedy  žít  vědomě  v plné Lásce, která je nositelkou životodárné energie, vitality a harmonie. Proto zde máme tradiční čínskou metodu Feng Shui, která může být velmi prospěšným pomocníkem na cestě vlastní proměny.
Celý článek...

Pracoviště jako oáza

Nepřirozené síly
Dnes existují stovky inspirativních knih a inovačních seminářů, jejichž cílem je změnit způsob jak pracujeme. V uplynulém desetiletí došlo k tak rychlým změnám, že úspěch podnikatelské společnosti závisí především na tom, aby se vymanila  z „podnikatelské rutiny“.
V téměř každém odvětví se informace rovnají síle a inovace znamenají zisk. Jinými slovy se vše urychluje, dynamizuje, chybí jemnost, hravost a cit. Nepříznivý důsledek tohoto hromadného posunu lze spatřovat v tom, jak silně se mnohá pracovní prostředí vzdálila přirozenému světu. Stavějí se budovy, jejichž okny neproudí dovnitř „čerstvý vzduch“, protože mají klimatizaci novějšího typu. Pracoviště vybavená počítači působí na zaměstnance pulzující elektromagnetickou zátěží. Mobilní telefony, které držíme kousek od našeho mozku, přijímají vysokofrekvenční vlny, které silně ovlivňují náš nervový systém.
Celý článek...

Feng Shui a harmonie vztahů

Feng Shui je tradiční čínské umění a věda o životě v harmonii s okolním prostředím. Využívá se v případech, kdy chceme zlepšit či podpořit svou životní situaci v oblasti zdraví, prosperity, vztahů, či jen obecné spokojenosti.

Tradiční Feng Shui nám umožňuje poznat a ovlivnit vzájemné prolínání energie okolního prostředí, nemovitostí a osob a nasměrovat je v náš prospěch. Využívá se proto při stavbách a úpravách objektů spojených s naším životem – soukromým i pracovním. Je tedy mimořádně vhodné jak pro úpravy domů, bytů, zahrad, tak i pro kanceláře, prodejny, vzdělávací objekty apod., prostě pro všechna místa, od nichž požadujeme, aby se zde lidé cítili dobře.

Celý článek...

Feng Shui a jeho vliv na transformaci a vývoj lidstva

Feng Shui nám pomáhá najít osobní svobodu, nezávislost a odolnost proti vnějším a vnitřním psychickým zátěžím. Můžeme díky němu otevřít hranice našeho vnímání a naučit se žít šťastný a plnohodnotný život plný hojnosti a harmonie uvnitř nás. Osobní přeměna nám přinese do života neomezené možnosti, které dnešní transformační doba přináší.

Celý článek...

Co je to zázrak

Lidé často mluví o zázracích a chtějí je vidět...
Takový zázrak je v podstatě jenom nechápání daného jevu. Před pár sty lety by bylo ohromným zázrakem např. letadlo. Pro dnešní lidi je letět letadlem samozřejmé.

celý článek...

Feng Shui

Změní náš život
Pohled několik tisíc let nazpět do světa, jenž je tajemný, ale vstřícný k tomu, kdo chce porozumět.
...svět, ve kterém najdete odpovědi na zdánlivě nesouvisející otázky...

celý článek...

O dračích žilách, žule, radonu a lidském tajemství

Setkal se s tím snad každý. Kosmické energie, Aura, Bioenergie, černá, bílá nebo také pozitivní i negativní energie V našem okolí existuje několik míst, kde se nikdo nechce dlouho zdržovat, kde je znervózňující ticho,

celý článek...

Feng Shui a bioenergie

Znáte ten pocit, že vstoupíte do prázdné místnosti a okamžitě cítíte, jak je zdejší atmosféra podbarvená napětím? Netušíte sice, co se zde přihodilo, ale vnímáte, že to muselo být nepříjemné. A jinde se naopak cítíte skvěle a radostně, jen vstoupíte do dveří.

celý článek...

Energetické zářiče a pomůcky

Jin-jang(monáda) a pa-kua

Pojem jin-jang označuje dvě polární síly,které svým střídáním a vzájemným působením daly vzniknout celému vesmíru.Jin a jang jsou polárními projevy taa nebo nejvyššího počátku a jejich konkrétními projevy jsou země a nebe.Smíšením jin a jang vzniká pět prvků(wu-sing),ty jsou zase základem pro vznik deseti tisíc věcí

celý článek...

Vnitřní svoboda

Jak nalézt a poznat opravdovou realitu života, ve které se každodenně pohybujeme? Trápíme se, když nám někdo ukradne peněženku, trápíme se, když jsme nemocní, trápíme se, když nás opustí partner.

celý článek...

Zdravá láska

Často říkáme „Miluji tě!“, a při tom vlastně máme na mysli „Potřebuji tě!“ nebo „Neopouštěj mě!“. To jenom ukazuje, že jsme ještě nepoznali opravdovou lásku. Předpokladem pro to je, že začneme milovat sami sebe a bezvýhradně se přijmeme takoví, jací jsme. Řekneme „ano“ našemu bytí takovému, jaké je.

celý článek...

Co je to asertivita?

Většina stresorů dospělého věku se týká vztahů v rodině nebo zaměstnání. Lidé mají tendenci reagovat stereotypně. Pokud člověk změní partnera nebo pracoviště, za čas se dopracuje do podobné situace.

celý článek...

Rakovina jako důsledek pýchy

Bioenergetici se shodují v tom, že podnětem ke zjevení příznaků onemocnění rakovinou je často pýcha. Pýcha obecně pochází z projevů vnější, zejména však podvědomé agrese.

celý článek...

Poselství paní Jarmily Tomáškové

V zimním období v roce 2007 vykonávala má dcera Markétka v rámci zdravotnické školy praxi v brněnském Hospici sv. Alžběty. Jedna z jejích klientek byla paní Jarmila Tomášková, která trpěla více než 14 let vzácným chronickým onemocněním, které se nazývá amyotrofická laterální skleróza (ALS).

celý článek...

Víra či nevíra

Zdá se, že slovo víra je značně obecné. Nejčastěji je však chápáno jako víra v Boha, čili v náboženském smyslu. Bohužel v tomto smyslu bylo mnohokrát zneužito k výbojným válkám, které s vírou či náboženstvím mělo pramálo společného.

celý článek...

Příroda a my

Je hodně možností relaxace, ale málokterá nám přinese takové potěšení, jako právě pobyt v přírodě.
Pro vnímavého pozorovatele je zde množství drobných dobrodružství a příjemných vjemů, pro sportovce zdravé prostředí k vyžití.

celý článek...

Zdraví a zdravý životní styl

Že zdravá výživa sama o sobě k zachování zdraví nestačí dojde každému z nás. Co nám pomůže správné stravování, pokud se budeme honit a málo spát a všechen volný čas proležíme u televize.

celý článek...

Zdraví a zdravá výživa

Na toto téma bylo již napsáno zajisté spousta knih a odborných článků, ale přesto je patrné, že lidé obecně dostanou strach o své zdraví, až nastane nějaký zdravotní problém a tyto velmi užitečné studie zůstávají často ladem.

celý článek...

Píseň mého srdce

„Co potřebuješ k jídlu nebo k ošacení, sežeň si vždycky bez omluv a bez trápení. Ostatní nemá ani zdarma žádné ceny. Nedávej za to svůj život drahocenný!“

celý článek...

Transformace a rok 2012

Transformační energie planety Země a jejich vliv na člověka vztahující se k roku 2012 a konci Mayského kalendáře.

celý článek...

Dárek zdarma

Chcete vědět více o základních principech Feng Shui ve všech oblastech svého života? Můj ebook plný informací a rad Vám zašlu zdarma na Váš email.

email
PŘIDEJTE SE K NÁM


ROZHOVOR - Zlatý věk


ROZHOVOR - Cesta k harmonii